Twilight

Jakým pohádkovým postavám se podobají?

1. listopadu 2010 v 11:40

Fotky ze zákulisí nátáčení Stmívání

13. října 2010 v 16:18

Twilight hvězdy:předtím a dnes

3. října 2010 v 13:46

Robert Pattinson in 2005 (left) and today

Chybičky ve Stmívání

3. října 2010 v 13:38
      
Ve scéně na konci filmu v nemocnici si můžeš všimnout,že v televizi běží předchozí scéna z baletního studia.Bella si ve filmu zlomí levou nohu,ale když jde na ples,má ortézu na pravé.


Když Bella leží v nemocnici,má v jedné scéně trubičky přes oči a v druhé scéně úplně jinak-přes spánky.No,stane se...


Když Edward říká Belle, že ji ukáže rodině, můžete si všimnout, že má jiný účes. V jednom záběru si s Bellou povídá a má vlasy nastranu a vypadají, jako kdyby byly mokré. V dalším záběru má Edward pečlivě nagelované nahoru.


Jak je ve filmu řečeno - upíři nikdy nejí. Všimněte si, že když Belle přijde divné, že Edward nechodí do školy a je záběr na jídelnu, jak kouká na Cullenovi - tak oni jí. Můžete si všimnout banánu, nějakého pití a Rosalie zrovna něco ukusuje.


Na školním plese. Když Edward s Bellou vstoupí do sálu, u stolu v pozadí můžeme vidět Victorii, která je pak pozoruje oknem. Je zajímavé, že o ní Edward neví, když cítí jiné upíry a navíc na večírku mají být i ostatní Cullenovi.


Když se Bella ptala Edwarda, jak dlouho už k ní chodí k oknu, odpověděl, že už pár měsíců. Ale Bella ve Forks nebyla ani jeden celý měsíc...


V místě, kde Rozalie u Cullenových rozbije mísu, když příjde Bella, jsou na zemi vidět zbytky rozbité mísy a sálat. O střih později, kdy nad stejným místem prochází Emett, už je vše uklizeno, přičemž nikdo není zachycen jak uklízí, a to ani upíří rychlostí. O další střih později Esmé říká: "Ukliďte to."


Když jsou Edward a Bella v lese, má Bella nejprve červený školní batoh, ale hned za okamžik ho nemá.


Když Bella přijede za začátku filmu do školy autem, je na autě vidět odraz jednoho z hlavních mikrofonů.

1. still ze Stmívání HQ

1. října 2010 v 1:58 | ZDROJ:twilight-7x.blog.cz

Emma Watson: "Twilight je moc sexy!"

28. září 2010 v 16:37
Herečka nařkla upírskou ságu, že je příliš laciná!
V těchto dnech se pomalu rozjíždí promo tour k filmu Harry Potter a relikvie smrti, který má zaútočit na filmová plátna v listopadu 2010. Už téměř od prvního dílu touží Hermiona (Emma Watson) po Ronu Weasleym (Rupert Grint), teprve v tomto díle ho ale políbí. A právě kvůli své nevinnosti jsou podle Emmy HP filmy tak oblíbené!

"Když je film plný sexu, tak už to pak ani nevnímáte a přijde vám naprosto normální, že se na plátně někdo neustále muchluje," vysvětluje herečka a pokračuje: "Přesně takový je Twilight! Od začátku do konce je nabitý sexy scénami!"

Podle filmové Hermiony se takový snímek určitě lépe prodává, ale na její vkus působí příliš lacině. "Jsem moc pyšná, že Harry Potter takový není. Intimních scén je tam málo, o to jsou ale vzrušivější. Na polibek Rona a Hermiony čekají diváci 8 filmů, když na něj dojde, je to opravdové vyvrcholení!"

Emma ještě přiznala, že natočit líbací scénu s kolegou Rupertem nebylo nic jednoduchého: "Nejsme na to zvyklí, takže jsme se nedokázali přestat smát. Byl to trochu trapas." Na závěr pak herečka dodala: "Harry Potter není, nebyl a nikdy nebude Twilight! Je to jiný druh filmu. Prostě nejsme prodejna sexu!"

Jasper Forks - River Flows In You

1. května 2010 v 22:27
Ahojky lidičky a především moji affs!
Zatím mám ještě pozastaveno,ale když sem v práci tak sem zaběhnu!
Už to nebude dlouho trvat!
Prozatím Vám sem něco málo přidám,tady video od Jaspera Forkse!
Zajímavé videjko,jestli jste neviděli tak doporučuju pečlivě sledovat :)

Evoluce Cullenů

6. dubna 2010 v 0:57 | zdroj:twilightguide.com
Je to opravdu zajímavé,znatelné rozdíli :)Né u všech teda řekla bych k
lepšímu ale je to rozdílný :-DTo se uvidí až na plátně :)

Dorty podle Twilight sagy-úžasný

18. února 2010 v 11:53
1

krása-fan art

18. února 2010 v 11:48
1
 
 

Reklama