Září 2010

Breaking Dawn Fan Made Pic

30. září 2010 v 3:49 | Zdroj:breakingdawnmovie |  Breaking dawn
jsem na větvy z těchdle fotek!Nádhera!!  více v c.č

Ashley Greene a Joe Jonas-ruku v ruce!

30. září 2010 v 1:20 | zdroj:http://www.bellasdiary.com |  Alice Cullen/Ashley GreeneNový shoot Dakoty

29. září 2010 v 13:46 Volturi

více v cč.

Roli Reneesme dostala Mackenzie Foy

29. září 2010 v 13:34 Breaking dawn
Asi největší zpráva dneška. Konec spekulací o tom kdo bude hrát Renesme a zda to vůbec bude živá holčička nebo jen mistrovské grafické dílo. Roli Reneesme obsadila Mackenzie Foy.

Jako první nas o mladičké herečce a modelce informovala stránka thebreakingdawnmovie.org. A co o tom píšou jinde na internetu ?

EW:
Tohle je velký den pro všechny fanoušky Twilight Ságy. Nejdřív celý svět obletěla zpráva o Maggie Grace která bude hrát roli Iriny a ted tady máme devítiletou Mackenzie Foy která ztvární Reneesme - polo-upíří a polo-lidské dítě Edwarda a Belly a centrální postavu celého čtvrtého dílu Ságy.

SUMMIT:
Mackenzie Foy bude hrát roli Reneesme. Gratulujeme devítileté nadějné herečce kterou mimo jiné můžeme znát z epizod Flash/Forward a Til Death
Emma Watson: "Twilight je moc sexy!"

28. září 2010 v 16:37 Twilight
Herečka nařkla upírskou ságu, že je příliš laciná!
V těchto dnech se pomalu rozjíždí promo tour k filmu Harry Potter a relikvie smrti, který má zaútočit na filmová plátna v listopadu 2010. Už téměř od prvního dílu touží Hermiona (Emma Watson) po Ronu Weasleym (Rupert Grint), teprve v tomto díle ho ale políbí. A právě kvůli své nevinnosti jsou podle Emmy HP filmy tak oblíbené!

"Když je film plný sexu, tak už to pak ani nevnímáte a přijde vám naprosto normální, že se na plátně někdo neustále muchluje," vysvětluje herečka a pokračuje: "Přesně takový je Twilight! Od začátku do konce je nabitý sexy scénami!"

Podle filmové Hermiony se takový snímek určitě lépe prodává, ale na její vkus působí příliš lacině. "Jsem moc pyšná, že Harry Potter takový není. Intimních scén je tam málo, o to jsou ale vzrušivější. Na polibek Rona a Hermiony čekají diváci 8 filmů, když na něj dojde, je to opravdové vyvrcholení!"

Emma ještě přiznala, že natočit líbací scénu s kolegou Rupertem nebylo nic jednoduchého: "Nejsme na to zvyklí, takže jsme se nedokázali přestat smát. Byl to trochu trapas." Na závěr pak herečka dodala: "Harry Potter není, nebyl a nikdy nebude Twilight! Je to jiný druh filmu. Prostě nejsme prodejna sexu!"

Menší rekonstrukce

27. září 2010 v 21:10 Jiná zdělění
                                                              
Ahoj návštěvníci a SBéčka!
Trochu jsem se brobírala SBéčkama a oblíbenýma stránka protože jsem v posledních dnech zjišťovala že spousta z nich se někam přesídlila a nebo zanechali blogování!
Taky jsem na blogu nebyla asi 3 měsíce a proto jsem po příchodu zase všechny oběhla hrstička lidí se mi ozvala buďto že ano že si mě už smazala(naštěstí jich nebylo moc) a nebo že jsme stále SB a tak ty co mi ještě neodpověděli jsem si nechala jen jako oblíbené stránky,dokud se neozvou a pokud se ozvou tak to případně změním!Těď mám tedy hodně málo SB ,protože jak už jsem psala spousta mých SB se přestala blogen uplně zabívat nebo ho smazali!
Takže zpřáteluji!Ale to jsem ostatně dělala pořád :)
Děkuju ještě jednou mým SB která mě nasmazala :)
Twilight11

Fotomontáž:Edward a Renesmee

27. září 2010 v 20:20 Breaking dawn
Edward sice není tak uplně povedenej,ale stejně je to krásný!