Praští se ,,Stmíváním,,??

12. září 2009 v 13:05 | v novém in touch |  Bella Swan/Kristen Steward

HEREČKA ZVAŽUJE KONEC SVÉ ,,UPÍRSKÉ KARIÉRY,,

-slávu a obdiv fanoušků už nezvládá!


Miliony lidí by daly cokoliv,aby si svou práci mohli s Kristen alespon na jediný den vyměnit.
Přesto mladou herečku natáčení třetího dílu ,,Stmívání,, nijak netěší a na place má už od rána mizernou náladu.
,,Nemůžu se dočkat,až konečně dotočíme a já budu mít tuhle šílenost za sebou, ,,nechvalně hodnotí přípravy upírského trihlleru.
,,Už jsem se jí mockrát ptal ,proč prostě neskončí,když jí to tak štve, ,,krčí rameny blízký přítel.Je to pochopitelná otázka vzhledem k tomu ,že herečce práce vadila už při prvním dílu!
,,Upřímě,ani bych nespočítala ,kolikrát jsem svůj odchod zvažovala, ,,svěřuje se Kristen.
,,Jenže pak mi došlo,že mi celý ten blázinec kolem Stmívaní zkrátka přirostl k srdci.Je pravda,že mě dost stresuje,na druhé straně se ale z tohohle jedoucího vlaku nedá vystoupit jen tak ze dne na den, ,,vysvětluje.
Nicméně svou popularitu zvládá čím dál tím hůř. ,,Začíná ji to přerůstat přes hlavu.Nejvíc bojuje s hysterií fanoušků, ,, vypráví kamarádka a Kristen ji doplnuje:,,Je to šílené!Když chci třeba zaparkovat ,nemůžu se pak dostat ani z auta,protože v ránu mě obklopí davy lidí a vykřikujou stupidní dotazy typu ,bereš drogy?´nebo ,Spíš s Robertem Pettinsonem?Nechápu to,jsou vůbec normální??!
Právě z tohoto důvodu si Kristen stále intenzivněji pohrává s myšlenkouopustit ,upíří kolotoč´.
Z domu raději ani nevychází:,,Ruku na srdce,bojím se o sebe!, ´´ přiznává.,,I když se přestrojím,každý mě hned pozná a na běh si zrovna nepotrpím...........´´

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Evína Evína | 12. září 2009 v 14:23 | Reagovat

No to je blbost... Ti lidi už neví, co by vymysleli... Jasně, určitě ji ti fanoušci štvou, co pořád za něma lítají, pištějí, nemůžou mezi něma projít, ale Kris říkala, že to určitě chce dotočit. Nemyslím, že je toto pravda. Zas nějaký IT :-/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.